Привіт-привіт!

Мене звати Кадіров Юрій, я - студент ЛНУ ім. Івана Франка, займаюся розробкою програмного забезпечення, є членом правління Львівського обласного осередку ВГО "Солідарна Молодь", Головою власної ГО "Верховний Порядок" і з 2014 року волонтерю, аби пришвидшити перемогу України.

Дитинство і шкільні роки

Народився у квітні 2002 року в Запоріжжі - місті, що є одним з найбільших адміністративних центрів півдня України з розвиненими видобувними та виробничими потужностями. Змалку цікавився фізикою, електронікою, комп’ютерами та електронним моделюванням, інколи навіть медициною.

Спочатку навчався в Запорізькій гімназії №11 з поглибленим вивченням іноземних мов, а після закінчення 5 класу продовжив навчання вже у Запорізької гімназії №28 з поглибленим вивченням математики.

У 8 класі вступив у профільний інформаційно-технологічний клас. Разом з навчанням, активно займався самоосвітою, був студентом однієї з міських ІТ-академій, брав участь в олімпіадах та змаганнях, був активним членом учнівського самоврядування, з 2014 року - активно волонтерив, наскільки це дозволяло навчання і тодішні можливості.

Здобуття ступені бакалавра

У 2019 році вступив до Львівського національного університету імені Івана Франка, навчається за спеціальністю “Комп’ютерні науки” на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій, більше трьох років був активним членом студентського самоврядування свого факультету та університету, після чого вирішив сконцентуватися на діяльності у рамках інших напрямків.

Також, щороку беру участь у роботі Приймальної комісії свого факультету та університету як волонтер, воседи 2020 року започаткував ініціативу з інформування студентства своєї Alma Mater про організацію освітнього процесу під назвою #lnu_guide, у рамках якої було створено однойменний канал у Telegram (більше 300 учасників), оприлюднено кілька статей, що цікавили студентство, а також розроблено "Путівник першокурсника" Факультету електроніки та комп'ютерних технологій. Цей проєкт отримав розвиток у якості загальноуніверситетської ініціативи зі створення онлайн-путівника першокурсника.

Наприкінці червня 2023 року завершив навчання на бакалавраті і вже на початку липня отримав диплом бакалавра Комп'ютерних наук. Продовжую навчання на магістратурі за двома спеціальностями: "Комп'ютерні науки" і "Мікро- та наносистемна техніка" на своєму факультеті.

Факультет електроніки та комп'ютерних технологій

Факультет електроніки та комп'ютерних технологій

Виступ на Franko IT Day 2019 Spring

Волонтерство на вступній кампанії 2020

Диплом бакалавра Комп'ютерних наук

Урочисте вручення дипломів бакалаврів

Активна громадська позиція

Зібравши команду однодумців, наприкінці липня 2020 року став одним із співзасновників Громадської організації “Верховний Порядок”, напрямками діяльності якої було обрано реалізацію громадських ініціатив у сфері освіти, інформаційних технологій і діджиталізації, а також створення можливостей для самоідентифікації та самореалізації молоді. Юрія було одностайно обрано на пост Голови об’єднання.

У лютому 2022 року, з початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, повернувся до активної волонтерської діяльності у межах своїх можливостей як студента і голови ГО "Верховний Порядок".

У вересні того ж року доєднався до Львівського обласного осередку ВГО "Солідарна Молодь" у якості активіста, а вже на початку листопада став членом правління осередку.

Політична діяльність

У червні 2023 року став членом політичної партії Європейська Солідарність як продовження своєї активної діяльності у лавах молодіжного крила партії.

Виступав проти прийняття законопроєкту №8401, який у своїй початковій редакції міг стати вбивчим для малого і середнього бізнесу, підприємців. Наприкінці червня брав активну участь у Форумі підприємців Львівщини, організованому Національною асоціацією підприємців України - з метою об'єднатися проти прийняття цього законопроєкту.

Брав активну участь у мітингу проти марнотратства місцевої влади, проти корупційних схем на сфері оборони України, проти централізації коштів, які стали відомими як "військовий ПДФО" - натомість, виступив з пропозицією зобов'язати громади витрачати ці кошти на підтримку військових частин, їхню комплектацію, закриття їхніх ургентних потреб і на побудову бомбосховищ.

Мої політична діяльність і зацікавлення включають: розумну діджиталізацію державних структур і послуг, навчання політиків цифровим навичкам, захист свободи мережі Інтернет, розвиток сфери вільного програмного забезпечення в Україні, реформування сфери професійно-технічної і вищої освіти тощо.

Залишились питання?

Зв'яжіться зі мною, щоб отримати більше цікавої інформації.