Політична діяльність

Розумна діджиталізація, розв'язання проблем професійно-технічної та вищої освіти, захист прав пільгових категорій вступників у заклади вищої освіти, підтримка малого і середнього бізнесу, підприємців, громадських організацій.

Пріоритети моєї діяльності

Для мене важливими є три основні напрямки роботи, у яких я можу приносити найбільшу користь людям, що мене оточують, а також нашій країні. Ось вони: діджиталізація, молодіжна політика і антиросійська діяльність. Кожен з них є невід'ємною частиною як поточних процесів в Україні під час повномасштабної війни, так і будуть неабияк затребуваними суспільством після нашої перемоги над ворогом.

Діджиталізація

Tech-сфера може нести в собі не тільки те, що так активно рекламує "Мінцифра", але і значні ризкики для безпеки людей та їхніх особистих даних. Контроль, зміни, ревізія!

Молодіжна політика

На жаль, наша молодь досі не має вагомих важелів впливу на місцеву, державну владу - які б кроки для цього не робилися. Єдине дієве рішення - завести молодь в політику.

Антиросійська позиція

Ще з 2014 року маю чітку позицію - всьому російському не місце в Україні. Стосується це не тільки російських порядків та законів, але й культури, мови, релігії, творчості!

Військовий ПДФО - на потреби ЗСУ і побудову укриттів!

22 вересня 2023 року я долучився до мітингу "Спочатку дрони, потім стадіони", де висловив свою позицію: залишити "військовий ПДФО" у громадах, проте зобов'язати їх витрачати всі отримані з нього кошти на підтримку наших військових (закривати запити від військових частин), а також на побудову бомбосховищ, підготовку до ймовірних атак на енергетичну інфраструктуру з боку країни-терориста росії.

Бруківка країну не захистить - досить корупційних схем!

Яйця по 17 гривень за штуку, барабани і палички для укриттів, овочерізки, принтери, комп'ютери та, звичайно ж, бруківка - хто не чув про ці божевільні факти марнотратства нашої місцевої (та не лише) влади? Мусимо це зупинити вже зараз, адже саме через це наші військові не отримують необхідні їм дрони, автівки, амуніцію, аптечки, якісні турнікети, скандали з якими стають буденністю! Мені це, як і всім вам, болить. Дуже сильно. Нестерпно!

Інші події