Громадська діяльність

Я - співзасновник і Голова ГО "Верховний Порядок", член правління та Голова HR-відділу Львівського обласного осередку ВГО "Солідарна Молодь", також є активним членом політичної партії Європейська Солідарність. Моїм головним пріоритетом є допомога Збройним Силам і тим, хто постраждав через війну.

Територія Української Турботи

ТУТ.LINE - це Всеукраїнська ініціатива Солідарної Молоді, у рамках якої осередки організації по всій Україні виготовляють окопні свічки, енергетичні батончики, буржуйки, інші необхідні корисності для потреб Збройних Сил України. За холодну пору 2022-2023 років нам вдалося виготовити і передати нашим більше 10000 окопних свічок, і ще кілька тисяч пальників були виготовлені іншими волонтерами Львова та Львівщини, яким ми передавали необхідні витратні матеріали, такі як бляшанки, парафін, віск, картон.

Арт-терапія для Захисників

Солідарна Молодь Львівщини організовує події для Захисників України 💙💛, серед таких заходів є і арт-терапія для воїнів, які проходять реабілітацію у спеціалізованих закладах нашого міста та регіону. Під час неї, ми розмальовуємо футболки спеціальними фармами, потім ці футболки лишаються на згадку нашим Захисникам. Для багатьох вони стають улюбленим одягом, а хтось передає їх своїм побратимам чи виставляє як лот на благочинному аукціоні. Такі події є дуже важливими, і круто, коли до них долучаються наші іноземні партнери!

MilitaryBOX для ЗСУ

У квітні 2023 року команда Солідарної Молоді зі всієї Українм передала велику кількість Великодніх подарунків та різних необхідностей Захисникам України, які воювали на найгарячіших ділянках фронту. Активісти Солідарної Молоді Львівщини і небайдужі мешканці Львова і нашого регіону зробили великий подарунок роті вогневої підтримки 5 ОШБр під Бахнут - зібрали кошти та придбали пікап, який береже наших Захисників від російських куль і снарядів. Окрім цього, нам вдалося передати більше 200 подарункових боксів з атрибутами свята і смаколиками, а також штормові сірники, запитувані бійцями, з якими ми контактували. Слава Україні! Слава Збройним Силам!

Facebook

Content from Facebook can't be displayed due to your current cookie settings. To show this content, please click "Consent & Show" to confirm that necessary data will be transferred to Facebook to enable this service. Further information can be found in our Privacy Policy. Changed your mind? You can revoke your consent at any time via your cookie settings.

Consent & Show

Долучайся до найбільшої молодіжки твоєї країни

Ми шукаємо активну та ініціативну молодь, яка має чіткі проукраїнські погляди та готова брати активну участь у впровадженні важливих змін у своєму регіоні та країні в цілому. Не гай свого часу - заповнюй анкету на вступ до Солідарної Молоді Львівщини прямо зараз!